Ürün Garantisi

Güvenli Alışveriş

Saglikliveguzel.com’da satılan ürünlerin garantisi var mı?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Ürünlerin tamir ve değişim işlemleri de garantör firma tarafından yapılır. Fatura veya garanti belgeniz varsa, size en yakın yetkili servisi arayarak garanti kapsamında ürününüzü tamir ettirebilir, gerekli durumlarda değişim talebinde bulunabilirsiniz. Sitemize gönderilen ürünler de Saglikliveguzel.com tarafından yetkili servislere gönderilir, tamir ya da değişim işlemleri sitemiz bünyesinde yapılmaz.

Satın aldığım ürünü kaç gün içinde kolay iade edebilirim?

Saglikliveguzel.com’dan satın aldığınız bir ürünü 14 gün içinde mazeret göstermeden ve iade kargo ücreti ödemeden kolay iade edebilirsiniz. Tüketici Yasası’nı incelemek için tıklayın.

Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Müşteri hizmetleri departmanımız mesai satleri içerisinde gönderdiğiniz sorularaen hızlı şekilde yanıt verir.

E-postayla çözülemeyen her türlü sorununuz için her gün 09.00 - 18.00 saatleri arasında 0850 380 03 12 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarına sitenizde yer veriliyor mu?

Ürün sayfalarımızda, ürün açıklamalarının yanında “Yorumlar” bölümü yer alır. Saglikliveguzel.com’dan daha önce o ürünü satın almış olan kullanıcıların yaptığı yorumlar alışveriş yaparken size fikir vermesi açısından önemlidir. Özellikle ürün faydalarına yönelik yapılan tarafsız yorumları dikkate almanızı öneririz.

Tüketici Yasası

Tüketici Yasası

Tüketici Yasası’nı incelemek için tıklayın