Ana Sayfa Hakkımızda Müşteri Hizmetleriİletişim
Anne - Bebek Sağlık
Kozmetik & Bakım
Sağlık Ürünleri

« Vücut Bakımı
Masaj Yağları
İstenmeyen Tüyler
Pedler ve Tamponlar
Göğüs Bakım Serumları
Deodorantlar
Roll-on
Stick Deodorantlar
Kolonyalar
Kadın Parfümü
Erkek Parfümü
Oda Kokuları
Bioder Ürünleri
Terlemeye Karşı Ürünler
Kötü Kokuya Karşı Ürünler
Genital Bölge Temizliği
Vücut Çatlak Ürünleri
Vücut Nemlendiricileri
Vücut Temizliği
Kişisel Bakım Araçları
Form Destek Ürünleri
Vücut Losyonları
Kulak Temizliği Ve Bakımı
Banyo ve Masaj Yağları
Duş Jelleri ve Şampuanlar
Vücut Sütleri
Selülit Giderici İnceltici ve Sıkılaştırıcılar
Popüler Markalar
prozinc markalı ürünler pharmaton markalı ürünler
En Çok Satan Ürünler
Humana Still Tee Emziren Anne İçin Bitki Çayı
Golden Goat 2 Keçi Sütü Bazlı Mama
Sebamed Baby Shampoo Bebek Şampuanı 500 ml
Aptamil 1 Başlangıç Maması 1200 gr
Aptamil Conformil 1 Devam Sütü 300 Gram
Solante Pigmenta Spf 50+ Sun Care Lotion 150 ml Koyu Renkli Lekelere Karşı
Yeni Ürünler
Babyhope 101 Prens Bisiklet - Mavi/Sarı
Babyhope 101 Prens Bisiklet - Mavi/Siyah
Babyhope 101 Prens Bisiklet - Sarı/Lacivert
Vicco İlk Adım Deri Ayakkabı 918.Z.002 Beyaz / 21
Vicco İlk Adım Deri Ayakkabı 918.Z.002 Beyaz / 20
Vicco İlk Adım Deri Ayakkabı 918.Z.002 Beyaz / 19
Ana Sayfa Vücut Bakımı Bioder Ürünleri
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Markalar
Yeni Ürünler Çok Satanlar Promosyonlu Tümü

Bioder Ürünleri

  Modern yaşam yeni gereksinimlere ihtiyaç duyurmaktadır.Eskiden beri kadın ve erkeklerin istenmeyen tüyler dert olmuştur.Çeşitli yöntemlerle bu tüylerden kurtulma yoluna gidilmiştir.Uygulanan bu yöntemler kimi zaman istenmeyen tüylerin gidermek bir yana artırmakta ve başa çıkılamaz hal almaktadır.Teknolojinin ilerlemesi değişik yöntemleri de beraberinde getirmiştir.Güzellik salonlarında ve özel kliniklerde bu yöntemlerle istenmeyen tüylerden kurtulmak için işlem yaptırılmaktadır.Tabi bu uygulamalarında belli bir bedelleri vardır.Bu bedeller çoğumuzun üstesinden gelemeyeceğimiz kadar çoktur.

  Kadınlarımızın ve erkeklerin eskiden beri evde uygulayabildikleri geleneksel yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin bazıları acı verici olsa da bunlara katlanılmaktadır.İşte bu şekilde neredeyse tüm insanların sorunu olan bu durum bir çok müteşebbisin girişim yaptığı sektör haline gelmiştir. Bu yönde çeşitli arge çalışmaları gerçekleştirilmekte ve bu sonuçlara istinaden ürünler piyasaya sürülmektedir. Tabi bu iyimser bakış açısı ve olması gereken durumdur lakin çoğu firma yada şahıs bu şekilde davranmamaktadır .Ne olduğu belirsiz içeriklerle nasıl olduğu belli olmayan ortamlarda üretim yapılmakta ve çeşitli iletişim kanallarından satışı yapılmaktadır.İşte böyle bir ortamda satın alınacak ürünün güvenirliği çok önemlidir.Çeşitli sorunlarımızı çözmek için başvurduğumuz ürünler yeni sorunlarımız olabilir. Biota labarotuarları bitkisel içerikli üretim yaparak bu sorunlara çözüm bulma çabası içine girmiştir. Bu konuda bulunan eksikliği görmüş ve arge çalışmaları sonucu bitkilerin sinerjik etkilerinden faydalanarak bioder bioder bio epilation i ortaya koymuştur. Ulusal televizyon kanallarında ürettikleri bu ürünleri duyurmuş ve eczaneler aracılığı ile satışa çıkarmıştır.Kullanıcıların ürene teveccühü ile her geçen gün büyümüştür.Peki bunu nasıl başarmıştır.Bu bilimsel altyapıyı teknolojiyi kullanarak ihtiyaç duyulan ürünü etkin bir şekilde üreterek ve bu ürünü herkese duyurup ulaşabileceği bir satış zemini oluşturarak başarmıştır.Ülkemizde başlayan bu serüven Şimdi dünyanın bir çok ülkesinde Satılan bir marka olarak önümüze çıkmıştır. Bioder etkisini istenmeyen tüylerin beslenmesini engelleyerek gerçekleştirmektedir. Bu şekilde istenmeyen tüyler incelmekte zayıflamaktadır. Tüm vücut göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Sadece vücut için olan ve sadece yüz için olan ürünler mevcuttur.

  2000 li yılların başında çıkan bu marka şimdi birçok ülke insanlarının tercih ettiği marka haline gelmiştir. Bioderin resmi sayfasını ziyaret ederseniz oradan da anlayabilirsiniz.Ayrıca internet üzerinde yapacağınız kısa bir araştırma ile nerelerde satıldığını görebilirsiniz. Bioder başarısının bir diğer sırrı ürünlerini güncellemesi ve geliştirmesidir. Ürünleri seriler halinde ayırmıştır.Tüz azaltıcı seri olarak bioder bio epilation serisi oluşturulmuştur.Daha öncesinde bünyesinde bulunmayan ayrıca çıkarttığı formatta ürünler piyasada olmayan tüy azaltıcı ağda serisi olarak bioder epiten serinin oluşturmuştur.Bitkilerden aldığı gücü ürünlere çeviren biota laboratuarları kişisel bakımın önemini bilerek inceltici ve sıkılaştırıcı seri olarak bioder 90 60 90 serisini çıkarmıştır. Bioder işte bu 3 seri altında toplanmaktadır.

  Tüy azaltıcı ürünler serisi bioderin çıkış ürünleri olan bioder krem ve serumların devam niteliğinde ürünlerin yer aldığı serisidir.Önceki serumların kullanım kolaylığı sağlamak ve etkinliğini artırmak için bioder bio epilation tüy azaltıcı serumu satışa sunmuştur.Bu serum bir önceki serumdan daha etkin olması için geliştirilmiştir.Devamı niteliğinde olduğu bioder serumlar gibi vücut ve yüz için ayrılmıştır.Vücut bölgesinde kullanılmak üzere bioder bio epilation tüy azaltıcı vücut serumu-forte satılmaktadır.Bu ürün turunç ve bitkisel kompleks b ekstrelerini konsantre olara içermektedir.Damlalıklı şişesi sayesinde kullanım rahatlığı sağlanmıştır.Yoğun formülasyona sahiptir.Tüyler alındıktan sonra sadece ilk üç gün uygulanmaktadır.Yüz için kullanılmak üzere serum formunda bioder bio epilation tüy azaltıcı yüz serumu bulunmaktadır. Çok yüksek adetlerde satış rakamına ulaşan bioder kremler yeni formde jel ve krem olarak 2si1 arada bir yapıya kavuşturulmuştur.Yanına nemlendirici eklenerek cildin nem ihtiyacına yönelik bir geliştirme yapılmıştır.

  Vücut için bioder bio epilation krem jel 2si1 arada vücut bölgesi 60 ml olarak satışa sunulmuştur. Farklı tasarımı ile de tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.Yapılan yenilikler kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılanmıştır.jelin ve kremin ayrı ayrı yer aldığı iki şişe tek bir şişede sunulmuştur.Yüz için kullanılmak üzere bioder bio epilation tüy azaltıcı krem jel yüz bölgesi ürünü üretilmiştir.Azalmasını istediğiniz tüyler için kullanılmaktadır.Bioder in ilk ürünlerinin devamı niteliğinde olan bu ürünlerin haricinde yeni ürünlerde geliştirilmiştir. Bu ürünler arasında Tüy azaltıcı özelliği olan bir duş jeli bioder bio epilation tüy azaltıcı duş jeli ve yine bu özelliklere sahip, hemde kötü kokulara karşı kendimizi koruyabileceğimiz kullanımı son derece kolay olan bioder bio epilation deo roll-on yer almıştır. Diğer seriye bakacak olursak bu seri yeni oluşturulmuş, bioder epiten serisidir. Ülkemizde ilk defa bir tüy azaltıcı ağda serisi oluşturulmuştur.Bu seride yer alan ürünler ile tüylerin temizliği yapılması sırasında azalması da sağlamış oldu.Firma çeşitli testlerle bu tezini ortaya koymuştur. bioder epiten ağda serisinde sirli bant ağdalar, kavanoz ağdalar,roll on ağdalar yer almaktadır.Çeşitli bitkisel özlerle oluşturulmuştur.İçerikleri uzun süreli kullanıma uygundur. Bioder epiten ağda kullananlar kullanıcı deneyimlerini çeşitli iletişim kanallarında paylaşmaktadırlar. Bu seride yer alan bioder epiten sirli ilik ağda, içeriğindeki reçineler sayesinde kısa olan tüyleri bile alabilmektedir.Kullanımı diğer ağdalar gibidir.Her hangi bir farklı kullanımı yoktur.Bu da bu ağdaya olan uyumu artırmaktadır.

  Melisa, papatya, mavi ve yeşil yosun özü ile hazırlanmış bioder epiten tüy azaltıcı roll-on sir ağdaları bu serideki diğer ağdalardır.Bu ağdaların özelliği de rollon şeklinde olmasıdır.Son dönemde çok revaçta olan ağda çeşidi ağda bantlarıdır.Kullanımının kolay olması herhangi bir hazırlık gerektirmemesi bunu popüleritesini artırmıştır.Yüz ve vücut için ayrı bantlar yer almaktadır.Melisa,papatya,yosun özlü bant çeşitleri bulunmaktadır. İşte bu çeşitleri bioder epiten sirli bant ağdaya sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Yazımızda son olarak anlatacağımız ürün çeşitleri inceltici ve sıkılaştırıcı serisinde yer alan bioder 90 60 90 jel ve bioder 90 60 90 serum formudur.Kiraz sapı ile zenginleştirilmiş formül çeşitli etki mekanizmaları ile etki göstermektedir. Çeşitli kampanya ve indirimlerle bioder 90 60 90 fiyatı cazip hale getirilmektedir.

  Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de kullanım düzeni kullanım şekli ve sürekliliği önem arz etmektedir.Ürünleri kullanmadan önce mutlaka kullanım kılavuzunu okuyunuz ve belirtilen şekilde uygulayınız.Bir çok ürün belli oranda belli sürede kullanımı ile fayda sağlamaktadır,Ürünü tercih etmeden önce bunu bilip bunu uygulayabilecekseniz o ürünü tercih ediniz.Bioata laboratuarları Bu alandaki tecrübelerini ürün geri dönüşümleri ile her geçen gün artırmaktadır.Bilimsel altyapıya dayanarak yeni ürünler geliştirmekte ve eski ürünlerini geliştirmektedir.Yazımızın başında belirttiğimiz gibi kullanacağınız ürünün kalitesi üretici firmanın kurumsallığı ve kalitesi çok önemlidir.Tercihlerinizi buna göre yapmaktasınız.

  Saglikliveguzel.com olarak sizlere bioder ürünlerinin tamamını cazip koşullarda sunma çabası içindeyiz.Sizlerin istek ve talep leri doğrultusunda kampanya ve indirimler yapmaktayız.Sitemiz üzerinden kullandığınız ürünlerin detay sayfasında ürün yorumu yapabilirsiniz.Ayrıca öğrenmek istediğiniz konuları ,soru ve istekleri iletişim üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel günler ve keyifli alışverişler dileriz.

Bioder  

Bioder Epiten Sirli Vücut Ağda Bandı Normal Cilt

Bioder Epiten Sirli Vücut Ağda Bandı Normal Cilt

  18,89 TL
13,22 TL
Stoklarımızda
Bioder  

Bioder Epiten Sirli Vücut Ağda Bandı Hassas Cilt

Bioder Epiten Sirli Vücut Ağda Bandı Hassas Cilt

  18,89 TL
13,22 TL
Stoklarımızda
Bioder  

Bioder Epiten Sirli Vücut Ağda Bandı Kuru Cilt

Bioder Epiten Sirli Vücut Ağda Bandı Kuru Cilt

  18,89 TL
13,22 TL
Stoklarımızda
Bioder  

Bioder Epiten Sirli Ilık Ağda 250 ml

Bioder Epiten Sirli Ilık Ağda 250 ml

  18,00 TL
15,30 TL
Stoklarımızda
Bioder  

Bioder 90 60 90 Jel 200 ml

Bioder 90 60 90 Jel 200 ml

  59,00 TL
35,40 TL
Tükendi
Bioder  

Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Deo Roll-On

Bioder Bio Epilation Tüy Azaltıcı Deo Roll-On

  13,99 TL
11,20 TL
Tükendi
Bioder  

Bioder 90-60-90 100 ml Jel

Bioder 90-60-90 100 ml Jel

  48,99 TL
39,19 TL
Tükendi
Bioder  

Bioder 90 60 90 Jel 200 ml 2.%50 İndirimli

Bioder 90 60 90 Jel 200 ml 2.%50 İndirimli

  89,00 TL
69,42 TL
Tükendi
Bioder  

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu 2 ml

Bioder Tüy Azaltıcı Yüz Serumu 2 ml

  39,00 TL
28,86 TL
Tükendi
Bioder  

Bioder Epiten El Ağdası

Bioder Epiten El Ağdası

  5,90 TL
Tükendi
Medela Mini Elektrikli ve Pilli Sut Pompasi
%6.90
indirimle
203,89tl
Humana Still Tee Emziren Anne İçin Bitki Çayı
%8,01
indirimle
27,50tl
Esela Milk Max Emziren Anneler İçin Bitkisel Karışımlı Macun Yeni
%31,50
indirimle
15,00tl
Otribebe Nazal Aspiratör Yedek Ucu
%0
indirimle
10,90tl
Nivea Baby Çantalı Atta Bebek Kozmetik Seti
%27,45
indirimle
39,90tl
Bella B Tummy Honey Butter Çatlak Önleyici
%23,25
indirimle
80,59tl
Sebamed Baby Shampoo Bebek Şampuanı 500 ml
%33
indirimle
27,80tl
Lamaze Kovboy Kız Carly
%10
indirimle
71,09tl
  • © Copyright 2011-2014
    Üç İlke Kozmetik Limited Şti.
    Markası ve İştirakidir.
Üç İlke Kozmetik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Şenlik Mahallesi Fatih Caddesi 196/D Keçiören/Ankara
Tel: (0312)380 0 312 - Fax: (0312) 380 0312
DİKKAT
Ürünlere ait bilgiler üretici / ithalatçı firma ve kataloglarından derlenmiştir. Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye içermez. Ürünler beslenme destek / kozmetik ürünleri olup, tedavi amaçlamaz.